Arvutite hooldus
Tallinnas

Arvutite hooldus Tallinnas

Arvutite hooldus

Arvutite hooldus
Arvutite remont
Sülearvutite remont
Arvutite diagnostika
Arvutite optimeerimine

Kui arvuti hakkab ülekuumenema, võib see põhjustada talitlushäireid või isegi komponentide purunemist. Üks võimalus ülekuumenemist vältida on tolmu puhastamine ja termopasta väljavahetamine. Termopasta on materjal, mida kasutatakse soojusülekande parandamiseks protsessori ja jahutussüsteemi vahel. Aja jooksul võib termopasta kuivada, muutuda kõvaks ja lakata töötamast. Lisaks võib madala kvaliteediga termopasta vähendada jahutussüsteemi efektiivsust ja põhjustada komponentide ülekuumenemist. Samuti anname kõikidele oma teenustele garantii, et saaksite olla kindel meie töö kvaliteedis.

Kvaliteetne arvutiteenindus

Kaasaegsete tehnoloogiate maailmas on arvutid saanud meie igapäevaelu lahutamatuks osaks. Neid kasutatakse tööl, õppimisel, meelelahutuslikel eesmärkidel ja paljudel muudel eesmärkidel. Siiski võivad arvutid, nagu ka iga teine tehnika, kokku puutuda erinevate probleemidega, mis vajavad professionaalset hooldust ja remonti.

Tallinnas pakub ettevõte itRemont laia valikut arvutiteeninduse teenuseid, pakkudes klientidele kõrget usaldusväärsuse ja professionaalsuse taset.

Üks peamisi teenuseid, mida ettevõte itRemont pakub, on Windowsi hooldus. Kogenud spetsialistid tagavad professionaalse Windowsi operatsioonisüsteemi hoolduse, sealhulgas vigade kõrvaldamise, süsteemi töö optimeerimise, vajalike draiverite ja uuenduste installimise. See võimaldab suurendada arvuti jõudlust ja parandada selle stabiilsust.

Viiruste eemaldamise teenus

Viiruste eemaldamine on veel üks oluline teenus, mida pakub ettevõte itRemont. Viirused ja muud kahjulikud programmid võivad arvuti tööd negatiivselt mõjutada, aeglustades selle tööd ja ohustades andmete turvalisust. itRemont’i spetsialistid teevad süsteemi põhjaliku analüüsi, tuvastavad ja eemaldavad kahjulikud programmid ning pakuvad ka soovitusi tulevase turvalisuse tagamiseks.

Tarkvara installimine on veel üks oluline teenus, mida pakub ettevõte itRemont. Kogenud spetsialistid aitavad teil installida vajalikke programme ja rakendusi, seadistada neid optimaalseks tööks ning tagada nende ühilduvus operatsioonisüsteemi ja teiste installitud programmidega.

Tarkvara uuendamine

Tarkvara uuendamine on oluline arvutite toe aspekt, mis on samuti itRemonti teenuste hulgas. Spetsialistid viivad läbi operatsioonisüsteemi ja muu paigaldatud tarkvara uuendamise, et tagada turvalisus, stabiilsus ja ühilduvus uute tehnoloogiatega.

Windowsi installimine – vajaduse korral Windowsi operatsioonisüsteemi uuesti installimisel pakuvad itRemonti spetsialistid professionaalset abi. Nad aitavad teil valida sobiva Windowsi versiooni, installida selle arvutisse ja seadistada selle optimaalseks tööks.

Arvuti viirustest puhastamine on oluline protseduur, mis eesmärgiks on kahjulike programmide ja viiruste eemaldamine arvutist. itRemont’i spetsialistid kasutavad kaasaegseid meetodeid ja tööriistu arvuti skannimiseks ja puhastamiseks viirustest, tagades arvuti töö turvalisuse ja stabiilsuse.

Arvutiteenindus Tallinnas ettevõtte itRemont poolt on usaldusväärne lahendus kõigile, kes hindavad kvaliteeti ja professionaalsust. Tänu kogenud spetsialistidele, laiale teenuste valikule ja individuaalsele lähenemisele iga kliendi suhtes tagab itRemont tõhusa ja usaldusväärse arvutiteeninduse, pakkudes maksimaalset mugavust ja rahulolu koostööst.

Remondime kõikide mudelite arvuteid

ACER
ACER
ASUS
ASUS
DELL
DELL
HP
HP
AMD
AMD
INTEL
INTEL
LENOVO
LENOVO
MSI
MSI
NVIDIA
NVIDIA
SAMSUNG
SAMSUNG

Arvutite hooldus

Teenuse nimiHind
Diagnostika – seade ei vaja lahti monteerimist0 €
Diagnostika – seade tuleb lahti monteerida20 €
Sülearvuti täishooldus (tolmust puhastus, termopasta vahetus)50-80
Lauarvuti täishooldus (tolmust puhastus, termopasta vahetus)40 €
Videokaardi hooldus (tolmust puhastus, termopasta vahetus, termopatjade vahetus)50-100
Tarkvaraline hooldus (pahavara eemaldus, süsteemi puhastus, optimiseerimine)30 €
Sülearvuti väline puhastus (ekraani, klaviatuuri, paneelide)30 €
Lauaarvuti väline puhastus (korpuse)20 €

Miks kliendid valivad just meid?

Enne remondi algust nimetame maksumuse

Maksumus lepitakse alati enne remondi algust läbi ja see ei muutu

Tasuta rikke diagnostika

Pakume alati tasuta arvutirikke diagnostikat, juhul kui seade ei vaja lahti monteerimist

Remondile ja komponentidele garantii

Remonditöödele ja komponentidele anname tootjapoolse garantii

Kuidas me töötame

1

Tellimus

Helista või jäta arvutiremondi soov

2

Arvuti üleandmine

Too arvuti ise või saada kulleriga

3

Diagnostika

Teostame täielikku diagnostikat

4

Teostame remonti

Lepime kliendiga hinna kokku ja asume tööle

5

Valmis

Anname hooldatava seadme üle sobival ajal

Võta meiega ühendust kohe!

Siia võib kirjutada oma probleemist ehk soovist.

  Kontaktid

  Aadress
  Madara 33, Kristiine, Tallinn
  Telefon
  Avatud
  E-R 9:00 - 18:00
  L 11:00 - 16:00
  Esitage oma taotlus