Arvutite ja sülearvutite
puhastus Tallinnas

Arvutite ja sülearvutite puhastus

Arvutite ja sülearvutite puhastus

Arvutite ja sülearvutite puhastus
Arvutite remont
Sülearvutite remont
Arvutite diagnostika
Optimeerimine

Pärast aastast või paari kasutamist koguneb igasse sülearvutisse palju tolmu. See ummistab jahutussüsteemi, mis paratamatult mõjutab arvuti tööd. Ventilaatori tööprobleemide tõttu tekib ülekuumenemine, mis vähendab oluliselt peamiste arvutuskiipide ressurssi. Lisaks on suurenenud aku tarbimine, mida jahuti kasutab protsessori ja videokaardi jahutamiseks. Samuti käivituvad kaitsemehhanismid, mis vähendavad süsteemi jõudlust, ilmub ahendus.

Arvuteid ja sülearvuteid tuleks regulaarselt puhastada, eriti kui kasutate seadet tolmuses või määrdunud keskkonnas. See aitab säilitada seadme jõudlust ja pikendada selle eluiga.

Kui te pole kindel oma arvuti ja sülearvuti puhastamise oskustes, on parem pöörduda spetsialistide poole. Nad saavad selle tööga kiiresti ja tõhusalt hakkama ning annavad nõu seadme hooldamiseks tulevikus.

Arvutite ja sülearvutite puhastus Tallinnas

Arvutid ja sülearvutid mängivad inimeste igapäevaelus olulist rolli. Neid kasutatakse tööl, õppimisel, meelelahutuses ja paljudel muudel eesmärkidel. Siiski, nagu iga teinegi tehnika, vajavad ka arvutid ja sülearvutid regulaarset hooldust ja puhastust, et säilitada optimaalset jõudlust ja vastupidavust. Tallinnas pakub ettevõte itRemont laia valikut arvutite ja sülearvutite puhastusteenuseid, tagades oma klientidele usaldusväärse ja kvaliteetse teeninduse.

Väline arvuti ja sülearvuti puhastus

Üks peamisi teenuseid, mida itRemont pakub, on arvuti välispindade puhastus. See on oluline protseduur, mis aitab vältida komponentide ülekuumenemist ja parandab teie seadme välimust. Väline puhastus hõlmab itRemonti spetsialistide poolt arvuti korpuse hoolikat puhastamist tolmu ja mustuse eest, kasutades spetsiaalseid tööriistu ja seadmeid. See aitab vältida ventilatsiooniprobleeme ja tagab komponentide pikema kasutusea ning suurendab arvuti stabiilsust. Lisaks arvuti välispindade puhastamisele pakub itRemont ka sülearvuti välispindade puhastamise teenust. Sülearvutitel on kompaktsem ja keerulisem disain, seega nõuavad need põhjalikumat lähenemist puhastamisel. Meie spetsialistid puhastavad professionaalselt sülearvuti ekraani, klaviatuuri, paneelid ja muud pinnad tolmu ja mustuse eest, hoides seda heas seisukorras ja pikendades selle kasutusiga.

Komponentide vahetus

Vajadusel komponentide vahetuse korral on itRemont valmis teid aitama. Pakume teenuseid selliste komponentide nagu protsessor (CPU), operatiivmälu (RAM), kõvaketas (HDD) ja tahkis ketas (SSD) vahetamiseks. Meie spetsialistid aitavad teil valida sobivad komponendid ja vahetavad need välja kõrge professionaalse täpsusega, et teie arvuti või sülearvuti töötaksid jälle nagu uued.

Arvutite ja sülearvutite hooldus

Lisaks pakub itRemont täielikku arvutite ja sülearvutite hooldust, mis hõlmab mitte ainult puhastust, vaid ka termopasta vahetust. See on oluline samm, mis aitab parandada komponentide soojusjuhtivust ja vähendada nende töötemperatuuri. Meie spetsialistid teostavad professionaalset puhastust tolmu ja mustuse eemaldamiseks ning vahetavad termopasta protsessoril ja teistel olulistel komponentidel, mis aitab vältida ülekuumenemist ja parandada teie seadme jõudlust.

Ventilaatorite puhastamine

Lisaks põhiteenustele arvutite ja sülearvutite puhastamisel pakub itRemont ka spetsialiseeritud teenust ventilaatorite puhastamisel. Ventilaatorid mängivad olulist rolli seadme komponentide, nagu protsessor ja graafikakiip, jahutamisel, ennetades nende ülekuumenemist ja tagades süsteemi stabiilse toimimise. Kuid aja jooksul võivad ventilaatorid tolmu ja prügiga ummistuda, vähendades nende tõhusust ja võib-olla viies jahutusprobleemideni. itRemonti spetsialistid teostavad hoolikat ventilaatorite puhastust arvutites ja sülearvutites, et eemaldada kogunenud tolm ja mustus. See võimaldab ventilaatoritel töötada täiel võimsusel, tagades komponentide optimaalse jahutuse ja ennetades ülekuumenemist. Lisaks aitab regulaarne ventilaatorite puhastamine pikendada nende kasutusiga ja ennetada rikkeid ja talitlushäireid. Me kasutame spetsialiseeritud tööriistu ja seadmeid ventilaatorite puhastamiseks, tagades protseduuri ohutuse ja tõhususe. Meie meistritel on kogemusi erinevat tüüpi ventilaatoritega töötamisel ja nad teavad, kuidas puhastust läbi viia, kartmata seadme kahjustamist.

Arvutite ja sülearvutite puhastusteenused Tallinnas itRemontilt võimaldavad klientidel hoida oma seadmeid suurepärases seisukorras ja pikendada nende kasutusiga. Meie professionaalsete spetsialistide meeskond on valmis teid abistama kõikide arvutite ja sülearvutite hooldusega seotud küsimustega. Pöörduge meie poole ja me tagame teile kvaliteetse ja usaldusväärse teeninduse, mis ületab teie ootusi.

Remondime kõikide mudelite arvuteid

ACER
ACER
ASUS
ASUS
DELL
DELL
HP
HP
AMD
AMD
INTEL
INTEL
LENOVO
LENOVO
MSI
MSI
NVIDIA
NVIDIA
SAMSUNG
SAMSUNG

Arvutite ja sülearvutite puhastuse hinnad

Teenuse nimiHind
Diagnostika – seade ei vaja lahti monteerimist0 €
Diagnostika – seade tuleb lahti monteerida20 €
Sülearvuti täishooldus (tolmust puhastus, termopasta vahetus)50-80
Lauarvuti täishooldus (tolmust puhastus, termopasta vahetus)40 €
Videokaardi hooldus (tolmust puhastus, termopasta vahetus, termopatjade vahetus)50-100
Tarkvaraline hooldus (pahavara eemaldus, süsteemi puhastus, optimiseerimine)30 €
Sülearvuti väline puhastus (ekraani, klaviatuuri, paneelide)30 €
Lauaarvuti väline puhastus (korpuse)20 €
Komponentide vahetus (CPU, RAM, HDD, SSD)20 €

Miks kliendid valivad just meid?

Enne remondi algust nimetame maksumuse

Maksumus lepitakse alati enne remondi algust läbi ja see ei muutu

Tasuta rikke diagnostika

Pakume alati tasuta arvutirikke diagnostikat, juhul kui seade ei vaja lahti monteerimist

Remondile ja komponentidele garantii

Remonditöödele ja komponentidele anname tootjapoolse garantii

Kuidas me töötame

1

Tellimus

Helista või jäta arvutiremondi soov

2

Arvuti üleandmine

Too arvuti ise või saada kulleriga

3

Diagnostika

Teostame täielikku diagnostikat

4

Teostame remonti

Lepime kliendiga hinna kokku ja asume tööle

5

Valmis

Anname hooldatava seadme üle sobival ajal

Võta meiega ühendust kohe!

Siia võib kirjutada oma probleemist ehk soovist.

  Kontaktid

  Aadress
  Madara 33, Kristiine, Tallinn
  Telefon
  Avatud
  E-R 9:00 - 18:00
  L 11:00 - 16:00
  Esitage oma taotlus