Sülearvutite remont
Tallinnas

 • Diagnostika on tasuta
Sülearvutite remont Tallinnas

Sülearvutite remont

Sülearvutite remont
Arvutite hooldus
Sülearvuti ekraani vahetus
Tarkvara installeerimine
Optimeerimine

Kasutades sülearvutit, võivad aeg-ajalt tekkida erinevad tõrked ja probleemid, mis võivad takistada arvuti kasutamist. Probleemi lahendamiseks on vaja sülearvuti diagnoosida. Pakume kiiret ja tasuta kohapealset diagnostikat ning kiiret ja kvaliteetset sülearvutite ja netbookide remonti.

Sülearvutid on populaarsed seadmed, mida kasutatakse tööks, õppimiseks, meelelahutuseks ja paljudeks teisteks eesmärkideks. Kuid nagu iga tehnika, võivad ka sülearvutid kokku puutuda erinevate probleemidega, mis vajavad professionaalset parandust ja hooldust. Tallinnas pakub ettevõte itRemont laia valikut sülearvutite remondi ja hooldusteenuseid, tagades klientidele usaldusväärsuse, kvaliteedi ja professionaalsuse.

Üheks peamiseks teenuseks, mida itRemont pakub, on sülearvutite parandamine Tallinnas. Olenemata sellest, millise probleemiga teie sülearvuti silmitsi seisab – olgu selleks riistvara rike, tarkvaraprobleemid või muud tehnilised probleemid – on itRemont’i kogenud spetsialistid valmis teid abistama probleemi lahendamisel. Spetsialistid teostavad sülearvuti põhjaliku diagnostika, tuvastavad rikke põhjuse ja teostavad vajaliku paranduse, kasutades kaasaegset varustust ja kvaliteetseid komponente.

Sülearvutite hooldus

itRemont pakub ka sülearvutite hooldusteenuseid. Regulaarne hooldus aitab ennetada tõsiste probleemide tekkimist ja pikendab teie sülearvuti eluiga. Ettevõtte spetsialistid teostavad sülearvuti riist- ja tarkvarakomponendi põhjaliku kontrolli, optimeerivad süsteemi jõudluse suurendamiseks ning annavad hooldusnõuandeid.

itRemont’i pöördumise üheks peamiseks eeliseks on ettevõtte spetsialistide kõrge professionaalsuse ja vastutustundlikkuse tase. Iga klient võib olla kindel, et tema sülearvuti on usaldusväärsetes kätes ja see parandatakse või hooldatakse lühikese aja jooksul. itRemont pakub ka paindlikke koostöötingimusi ja taskukohaseid hindu oma teenuste eest, muutes selle atraktiivseks valikuks kõigile, kes vajavad sülearvuti parandamist või hooldamist Tallinnas.

Sülearvuti parandamise etapid:

Diagnostika: See etapp on võtmetähtsusega sülearvuti rikke põhjuse kindlakstegemisel. itRemont’i kogenud spetsialistid teostavad sülearvuti riist- ja tarkvarakomponendi põhjaliku diagnostika, kasutades spetsialiseeritud varustust ja tarkvara. See võimaldab täpselt kindlaks teha probleemi ja koostada remondiplaani.

Hindamine ja pakkumine: Pärast diagnostika lõpetamist annavad spetsialistid kliendile üksikasjaliku hinnangu rikkele ja tulevase remondi maksumusele. Selles etapis arutatakse kõiki võimalikke probleemi lahendamise variante ning pakutakse ka soovitusi võimalike täiustuste või seadme uuendamise kohta.

Remont: Pärast tingimuste kokkuleppimist ja remondilepingu allkirjastamist asuvad spetsialistid otse rikke kõrvaldamise juurde. Sõltuvalt probleemi olemusest võib see hõlmata komponentide vahetamist, plaadi remonti, tarkvara värskendamist jne. itRemont kasutab ainult kvaliteetseid varuosi ja materjale, et tagada remondi vastupidavus ja usaldusväärsus.

Testimine: Pärast remonditööde lõpetamist läbib sülearvuti põhjaliku testimise, et tagada selle õige toimimine ja muude varjatud probleemide puudumine. See hõlmab kõigi seadme funktsioonide, süsteemi stabiilsuse, kiiruse ja jõudluse kontrollimist.

Tagasiside ja garantii: Eduka remondi lõpetamisel saab klient oma parandatud sülearvuti ja üksikasjaliku aruande tehtud töödest. itRemont pakub ka garantiid tehtud töödele, mis annab klientidele kindluse teenuste kvaliteedi ja usaldusväärsuse osas.

Iga etapp viiakse läbi erilise hoolikuse ja tähelepanu all, et tagada parima kvaliteediga ja vastupidavusega parandatud seade. itRemont Tallinnas on usaldusväärne lahendus kõigile, kes seisavad silmitsi oma tehnika probleemidega. Tänu kogenud spetsialistidele, kvaliteetsele varustusele ja individuaalsele lähenemisele igale kliendile tagab itRemont kiire ja tõhusa lahenduse igasugustele sülearvutite probleemidele, pakkudes klientidele maksimaalset mugavust ja rahulolu koostööst.

Remondime kõikide mudelite arvuteid

ACER
ACER
ASUS
ASUS
DELL
DELL
HP
HP
AMD
AMD
INTEL
INTEL
LENOVO
LENOVO
MSI
MSI
NVIDIA
NVIDIA
SAMSUNG
SAMSUNG

Sülearvutite remondi hinnad

Teenuse nimiHind
Diagnostika – seade ei vaja lahti monteerimist0 €
Diagnostika – seade tuleb lahti monteerida20 €
Sülearvuti täishooldus (tolmust puhastus, termopasta vahetus)50-80
Windows'i installeerimine (koos draiveritega, keelte lisamine, andmete kopeerimisega) (kliendi litsents)50 €
Windows'i installeerimine (koos draiveritega, keelte lisamine, andmete kopeerimisega) (meie Home/Pro litsents)80 €
Tarkvaraline hooldus (pahavara eemaldus, süsteemi puhastus, optimiseerimine)30 €
Sülearvuti väline puhastus (ekraani, klaviatuuri, paneelide)20 €
Andmete kopeerimine/säilitamine (1000GB)20 €
Sülearvutile ekraani vahetusal. 130 euro
Komponentide vahetus (RAM, HDD, SSD)30 €
Windows'i kloneerimine (kopeerimine)50 €

Miks kliendid valivad just meid?

Enne remondi algust nimetame maksumuse

Maksumus lepitakse alati enne remondi algust läbi ja see ei muutu

Tasuta rikke diagnostika

Pakume alati tasuta arvutirikke diagnostikat, juhul kui seade ei vaja lahti monteerimist

Remondile ja komponentidele garantii

Remonditöödele ja komponentidele anname tootjapoolse garantii

Kuidas me töötame

1

Tellimus

Helista või jäta arvutiremondi soov

2

Arvuti üleandmine

Too arvuti ise või saada kulleriga

3

Diagnostika

Teostame täielikku diagnostikat

4

Teostame remonti

Lepime kliendiga hinna kokku ja asume tööle

5

Valmis

Anname hooldatava seadme üle sobival ajal

Võta meiega ühendust kohe!

Siia võib kirjutada oma probleemist ehk soovist.

  Kontaktid

  Aadress
  Madara 33, Kristiine, Tallinn
  Telefon
  Avatud
  E-R 9:00 - 18:00
  L 11:00 - 16:00
  Esitage oma taotlus