Arvutite remont
Tallinnas

 • Diagnostika on tasuta
Arvutite remont

Arvutite remont

Arvutite remont
Arvutite hooldus
Arvutite diagnostika
Arvutite optimeerimine

Kiire ja kvaliteetne lauaarvuti remont. Me remondime kõiki mudelite arvuteid, teostame ennetavaid hooldustöid, vahetame komponente, taastame katkiseid osi ning teostame tarkvara ja operatsioonisüsteemi seadistusi.

Hooldame kõiki laua- ja sülearvuteid. Puhastame tolmust ja määrime ära ventilaatorid. Vahetame ära termopasta ja termopadjad. Hooldame laptopide ekraani hinged ära – keerame kruvid kinni ja lakime kruvipead üle (et enam lahti ei tuleks olme vibratsiooni tõttu). Eemaldame arvutist viirused ja muud pahalased. Teeme korda tarkvara ja eemaldame arvutist ebavajaliku rämpsu, ilma kliendi andmeid puutumata.

Eelisjärjekord – 30 € – lisandub arvele juurde. ( töö valmimise ja esimese diagnoosi teatamise aeg lepitakse kokku töö vastuvõtu hetkel kuna tööde keerukus on erinev).

NB! Kõikidele tehtud töödele on 3-kuud garantii.

Vahetatud uutele varuosadele garantii 1 aasta. Varuosade garantiid varieeruvad 3 kuust kuni 1 aastani. Kulumaterjalide garantii üldiselt 1 kuni 3 kuud (nt. akud).

Arvutite remont Tallinnas

Arvuteid kasutatakse erinevates valdkondades: tööst kuni meelelahutuseni. Just seetõttu on oluline, et teie arvuti töötaks tõrgeteta ja probleemideta. Siiski, nagu igat muud tehnikat, mõjutab ka arvuteid kulumine ja need võivad vajada remonti või hooldust. Sellistel juhtudel muutub arvutite remonditeenus asendamatuks.

Ettevõte itRemont pakub laia valikut arvutite remonditeenuseid Tallinnas. Meie kogenud ja professionaalne personal tagab kõrgekvaliteedilise teeninduse ja arvutite remondi igasuguse keerukusega. Me mõistame, et aeg on väärtuslik ressurss, seega püüame pakkuda kiireid ja efektiivseid lahendusi meie klientidele.

Üheks põhiteenuseks, mida itRemont pakub, on arvutite remont Tallinnas. Meie spetsialistide meeskond omab sügavat teadmist arvutite riist- ja tarkvarast, mis võimaldab meil kiiresti tuvastada ja kõrvaldada rikked. Me teostame arvutite remonti kõigi markide ja mudelite jaoks, sealhulgas lauaarvutid, sülearvutid ja tahvelarvutid.

Arvutite tehniline hooldus Tallinnas

itRemont pakub arvutite hooldusteenuseid. Regulaarne hooldus aitab vältida tõsiste probleemide ja arvuti talitlushäirete teket. Meie spetsialistid teostavad arvuti diagnostikat, tuvastavad potentsiaalsed probleemid ja pakuvad optimaalseid lahendusi nende kõrvaldamiseks.

Arvuti diagnostika on oluline hooldusetapp, mis aitab kindlaks teha võimalike probleemide põhjuse. Meie spetsialistid uurivad hoolikalt teie arvuti igat aspekti, et täpselt kindlaks teha probleemi põhjus. Me kasutame kaasaegset diagnostikaseadet ja tarkvara arvutite diagnostikaks, mis võimaldab meil tööd teha kiiresti ja täpselt.

Lisaks pakume arvuti optimeerimise teenust. Optimeerimine võimaldab parandada arvuti jõudlust, kiirendada selle tööd ja parandada süsteemi stabiilsust. Meie spetsialistid viivad läbi mitmesuguseid meetmeid teie arvuti optimeerimiseks, sealhulgas ebavajalike failide ja programmide puhastamine, süsteemi seadistamine, draiverite värskendamine ja palju muud.

itRemont on pakkunud arvutite remondi-, hooldus- ja optimeerimisteenuseid Tallinnas juba mitmeid aastaid. Me hindame oma klientide usaldust ja püüame pakkuda neile kvaliteetset teenust taskukohaste hindadega. Meie poole pöördudes võite olla kindel, et teie arvuti on usaldusväärsetes kätes.

Arvutite remonditeenus Tallinnas itRemontilt on usaldusväärne ja professionaalne lahendus kõigile teie arvuti hooldusvajadustele. Meie spetsialistide meeskond on valmis teid igal ajal aitama ja pakkuma kiireid ja efektiivseid lahendusi teie probleemidele. Ärge lükake arvuti remonti edasi – pöörduge meie poole juba täna ja nautige oma arvuti katkematut tööd!

Remondime kõikide mudelite arvuteid

ACER
ACER
ASUS
ASUS
DELL
DELL
HP
HP
AMD
AMD
INTEL
INTEL
LENOVO
LENOVO
MSI
MSI
NVIDIA
NVIDIA
SAMSUNG
SAMSUNG

Arvutite remont hinnad

Teenuse nimiHind
Diagnostika – seade ei vaja lahti monteerimistTasuta
Diagnostika – seade tuleb lahti monteerida20 €
Lauarvuti täishooldus (tolmust puhastus, termopasta vahetus)40 €
Videokaardi hooldus (tolmust puhastus, termopasta vahetus, termopatjade vahetus)50-100
Windows'i installeerimine (koos draiveritega, keelte lisamine, andmete kopeerimisega) (kliendi litsents)50 €
Windows'i installeerimine (koos draiveritega, keelte lisamine, andmete kopeerimisega) (meie Home/Pro litsents)80 €
Tarkvaraline hooldus (pahavara eemaldus, süsteemi puhastus, optimiseerimine)30 €
Lauaarvuti väline puhastus (korpuse)20 €
Andmete kopeerimine/säilitamine (1000GB)20 €
Lauaarvutile korpuse vahetus (ei sisalda korpust)60 €
Komponentide vahetus/lisamine (CPU, RAM, HDD, SSD)20 €
Windows'i kloneerimine (kopeerimine)50 €

Miks kliendid valivad just meid?

Enne remondi algust nimetame maksumuse

Maksumus lepitakse alati enne remondi algust läbi ja see ei muutu

Tasuta rikke diagnostika

Pakume alati tasuta arvutirikke diagnostikat, juhul kui seade ei vaja lahti monteerimist

Remondile ja komponentidele garantii

Remonditöödele ja komponentidele anname tootjapoolse garantii

Kuidas me töötame

1

Tellimus

Helista või jäta arvutiremondi soov

2

Arvuti üleandmine

Too arvuti ise või saada kulleriga

3

Diagnostika

Teostame täielikku diagnostikat

4

Teostame remonti

Lepime kliendiga hinna kokku ja asume tööle

5

Valmis

Anname hooldatava seadme üle sobival ajal

Võta meiega ühendust kohe!

Siia võib kirjutada oma probleemist ehk soovist.

  Kontaktid

  Aadress
  Madara 33, Kristiine, Tallinn
  Telefon
  Avatud
  E-R 9:00 - 18:00
  L 11:00 - 16:00
  Esitage oma taotlus